Привабила посада "начальниці": Жителька Ізюмського району працювала на окупантів (фото)

До Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області направили обвинувальний акт щодо 44-річної мешканки села Морозівка Ізюмського району, яка співпрацювала з російськими окупантами, повідомляють Патріоти України.

Як установило слідство, жінка перейшла на бік загарбників під час тимчасовї окупації Морозівки. У серпні 2022 року стала так званим "начальником Савинского территориального отдела Изюмской ВГА".

"Начальниця" ходила на наради керівників відділів окупаційної влади, оформлювала документацію щодо працевлаштування співробітників і організовувала роботу територіального відділу. На посаді утрималась до вересня 2022 року, коли ЗСУ деокупували село, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо жінки складений за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов'язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від п'яти до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Через провокацію Білорусі Литва оголосила запровадження надзвичайної ситуації по всій країні

середа, 10 грудень 2025, 7:26

У Литві у вівторок, 9 грудня, оголосили надзвичайну ситуацію державного рівня по всій території країни. Таке рішення уряду повʼязують з повітряними кулями, які залітають з Білорусі, передають Патріоти України з посиланням на сайт Міністерства внутрішні...

На концерт Кобзона повертається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 грудня

середа, 10 грудень 2025, 7:13

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.12.25 орієнтовно склали: