
До Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області направили обвинувальний акт щодо 44-річної мешканки села Морозівка Ізюмського району, яка співпрацювала з російськими окупантами, повідомляють Патріоти України.
Як установило слідство, жінка перейшла на бік загарбників під час тимчасовї окупації Морозівки. У серпні 2022 року стала так званим "начальником Савинского территориального отдела Изюмской ВГА".
"Начальниця" ходила на наради керівників відділів окупаційної влади, оформлювала документацію щодо працевлаштування співробітників і організовувала роботу територіального відділу. На посаді утрималась до вересня 2022 року, коли ЗСУ деокупували село, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Обвинувальний акт щодо жінки складений за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов'язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає від п'яти до десяти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...