Приватизував за лічені місяці: Суддя КСУ, якого звільнив Зеленський, отримав від держави величезну квартиру в центрі Києва

Суддя Конституційного суду Олександр Касмінін, якого своїм указом звільнив президент Володимир Зеленський, через кілька місяців після свого призначення отримав в службове користування елітну квартиру площею 150,5 квадратів в Києва. Незабаром "служитель Феміди" домігся приватизації державного житла і став його повноправним власником, повідомляють Патріоти України.

Як розповідають джерела ЗМІ в правоохоронних органах, зараз силовики з'ясовують, яким чином Касмінін зміг отримати елітне житло і забрати його у держави за лічені місяці. Незабаром буде розпочато розслідування за однією зі статей кримінального кодексу.

Зараз квартира в будинку судді приблизно такої ж площі коштує більше 11 млн грн. Житло знаходиться в елітному ЖК "Панорама на Печерську"

Суддя КСУ, якого звільнив Зеленський, отримав від держави величезну квартиру в центрі Києва: силовики готують справу

Олександр Касмінін в 2013 році указом колишнього президента Віктора Януковича був призначений суддею КСУ. За кілька місяців йому надали в користування службову квартиру в одному з найдорожчих житлових комплексів Києва – "Панорамі на Печерську" – площею понад 150 квадратних метрів. А вже в травні 2014-го суддя домігся виведення цих апартаментів з переліку службових і приватизував.

Суддя КСУ, якого звільнив Зеленський, отримав від держави величезну квартиру в центрі Києва: силовики готують справу

Указ про скасування призначення Касмініна підписано згідно з частиною другою статті 102, пунктів 1, 17 частини першої, частини третьої статті 106 Конституції, статей 3 і 13 закону "Про національну безпеку України".

З огляду на те, що окремі судді Конституційного Суду України, призначені Віктором Януковичем, продовжуючи виконувати свої повноваження, створюють загрозу державної незалежності і національної безпеки України, що порушує Конституцію України, права і свободи людини і громадянина... " – йдеться в документі.

Нагадаємо, судді Конституційного суду Олександр Касмінін та Олександр Литвинов вимагають у держави доплатити їм 1,3 млн грн зарплати за ті місяці, коли через рішення парламенту їхні зарплати були обмежені до 47 тис. грн у зв'язку з карантином.

Джерело: Обозреватель

Готові накинути зашморг? Путін стає тягарем не тільки для міжнародного суспільства, але і частини російських еліт, - історик

середа, 29 березень 2023, 6:30

"Москва і Мінськ домовилися про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Путін стверджує, що розмістить зброю, не порушуючи зобов'язань Договору про СНО. Причиною такого кроку стала нібито заява Великої Британії про постачання Україні ...

Очільник Пентагону назвав «критичну необхідність» українців на фронті

середа, 29 березень 2023, 6:20

Дано роз'яснення і щодо винищувачів F16. Генерал Ллойд Остін під час слухань в сенатському Комітеті з питань збройних сил заявив, що наразі Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 "на цій стадії ...