"Привет русским дезертирам": Як грузини зустрічають росіян, які тікають від мобілізації (відео)

Російський диктатор Володимир Путін оголосив мобілізацію в країні, через що на кордоні між Грузією та РФ утворився 20-кілометровий затор, який видно навіть з космосу, зазначають Патріоти України.

Щоб швидше дістатися до КПВВ люди купують самокати та велосипеди, які миттєво виросли в ціні. Дехто з росіян зміг перетнути кордон літаком, проте в аеропорту їх зустрічають грузини з красномовними плакатами. Наприклад, написом «Привет русским дезертирам!». А дехто з місцевих не втримується від вигуків на підтримку України в місцях масового скупчення росіян.

Деяким громадянам РФ грузинська сторона відмовила у в'їзді та порадила звернутися у військкомат. Раніше у ФСБ порахували, що через мобілізацію з Росії втекли 260 тисяч чоловіків. Влада РФ ухвалила рішення відкрити на кордоні мобілізаційний пункт.

Джерело: НВ

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...