"Привезеш мені чиюсь голову": Дружина окупанта заявила, що чекає "трофеїв" з України, і розмріялася про його роботу в ПВК

Поки деякі політики на Заході розповідають, що у вбивствах українців винна російська влада, а не "простий народ" Росії - представниці цього самого "простого народу" підтримують не лише війну, а й скоєння воєнних злочинів в Україні. Дружини російських окупантів закликають чоловіків привозити додому "трофеї": нашивки, берці, військові куртки, зняті з тіл загиблих українських воїнів, передають Патріоти України.

Одну таку розмову між окупантом, що воює в Україні, та його дружиною з Підмосков'я перехопили співробітники Служби безпеки України. Її фрагмент було опубліковано в Telegram-каналі СБУ.

Під час розмови росіянка розмріялася, як окупант повернеться додому, запишеться у приватну військову компанію, і вимагає у чоловіка, аби він привіз їй "трофеї" з тіл полеглих у бою українських воїнів.

"Та добре, Іллюша, зараз три роки пройде – у "вагнери" підеш. Підеш-підеш... Привезеш мені купу кителів, чиюсь голову. Я Лізці показувала, як "вагнери" відрізали голову мужику", – каже росіянка, ймовірно, маючи на увазі доньку.

Також дружині окупанта вкрай потрібні речі, зняті з тіл загиблих українських воїнів.

"Ти мені нашивочки привезеш? Українські", – вимагає росіянка.

Коли окупант відповідає, що в нього "є парочка", вона уточнює, чи вони зняті із загиблих. Отримавши ствердну відповідь – бурхливо радіє.

"Прям із убитих? Бл*дь, Лізо, у нас будуть нашивки з убитих тіл! А де мої берці з убитого тіла? Немає? Шукай! Де якийсь китель хохляцький? Іллюша, я хочу китель хохляцький, влаштовуватимемо з тобою рольові ігри", – продовжує росіянка.

У відповідь окупант зауважує, що під питанням навіть його повернення додому.

"Мені б зараз хоч просто з цієї х*йні з'їб*тися", – каже він.

"Іллюша, без кителя ти не можеш з'їб*тися. Як же рольові ігри?" – видала йому у відповідь "жінка".

"Аморальність російського війська давно пробила чергове дно. Але ганебне поводження з полоненими та тілами вбитих у бою захисників України не залишиться безкарним", – прокоментували почуте в СБУ.

Обмежено придатні можуть бути мобілізовані: У ЗСУ пояснили, куди можуть призвати військовозобов'язаних цієї категорії

середа, 1 лютий 2023, 18:56

В Україні продовжили дію воєнного стану та загальної мобілізації до 19 лютого 2023 року. У зв'язку з цим багатьох людей цікавить питання: що робити тим, кого військово-лікарняними комісіями (ВЛК) визнано обмежено придатними до служби за станом здоров'я...

Два постріли - два влучання: Спецпризначенці Нацгвардії за одну хвилину знищили ворожий танк і БМП (відео)

середа, 1 лютий 2023, 18:25

Нацгвардійці-спецпризначенці продовжують завдавати втрат російським окупантам. На Донеччині бійці окремого загону спецпризначення НГУ "Омега" ліквідували російський танк і БМП, передають Патріоти України. Для цього їм знадобилося два постріли та хвилин...