Привезли в Донецьк як подарунок від "Єдиної Росії": Окупанти вкрали в Маріуполі лікарняне обладнання

Російські окупанти завезли в Донецьк вкрадене в Маріупольській лікарні унікальне обладнання. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив речник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"В Донецьк в хірургічне відділення клініки Калініна завезли чергову партію хірургічного обладнання, вкрадену з маріупольської лікарні №1. Цього разу для анастезіі. Обладнання унікальне і було придано Маріуполем в 2021 році за декілька мільйонів гривень",- зазначає він.

Він зазначає, що воно було в подарунковій обгортці путінської партії "Єдина Росія". "Що тут скажеш - Донецьк має дякувати платникам податків Маріуполя за значне покращення медичного сервісу", - пише Андрющенко.


Новий законопроєкт Кабміну може дозволити мобілізацію у ЗСУ осіб, які не підлягають призову

субота, 20 серпень 2022, 6:30

Кабмін підтримав законопроєкт Уряду України, який передбачає внесення змін до порядку мобілізації. Зокрема, він деталізує перелік осіб, що мають право отримати відстрочку від призову. Про це йдеться на сторінці Міністерства економіки. Закон вступить у...

"Пішла вслід за російським кораблем": Одну з колон окупантів знищили на шляху в бік Запоріжжя

субота, 20 серпень 2022, 6:28

Одна з колон російської військової техніки та живої сили, яка виїхала з окупованого Маріуполя у бік Запоріжжя, до місця призначення не доїхала. Колону було знищено Збройними силами України за наводкою підпільників інформаційного спротиву Маріуполя. Про...