Привезли в Донецьк як подарунок від "Єдиної Росії": Окупанти вкрали в Маріуполі лікарняне обладнання

Російські окупанти завезли в Донецьк вкрадене в Маріупольській лікарні унікальне обладнання. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив речник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"В Донецьк в хірургічне відділення клініки Калініна завезли чергову партію хірургічного обладнання, вкрадену з маріупольської лікарні №1. Цього разу для анастезіі. Обладнання унікальне і було придано Маріуполем в 2021 році за декілька мільйонів гривень",- зазначає він.

Він зазначає, що воно було в подарунковій обгортці путінської партії "Єдина Росія". "Що тут скажеш - Донецьк має дякувати платникам податків Маріуполя за значне покращення медичного сервісу", - пише Андрющенко.


"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...