Привезли в Донецьк як подарунок від "Єдиної Росії": Окупанти вкрали в Маріуполі лікарняне обладнання

Російські окупанти завезли в Донецьк вкрадене в Маріупольській лікарні унікальне обладнання. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив речник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"В Донецьк в хірургічне відділення клініки Калініна завезли чергову партію хірургічного обладнання, вкрадену з маріупольської лікарні №1. Цього разу для анастезіі. Обладнання унікальне і було придано Маріуполем в 2021 році за декілька мільйонів гривень",- зазначає він.

Він зазначає, що воно було в подарунковій обгортці путінської партії "Єдина Росія". "Що тут скажеш - Донецьк має дякувати платникам податків Маріуполя за значне покращення медичного сервісу", - пише Андрющенко.


Портников оцінив подальшу долю Криму: Що чекає на півострів

неділя, 28 червень 2026, 7:44

Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...

Навчитися літати за кілька днів недостатньо: Стало відомо, як готують дронщиків для війни

неділя, 28 червень 2026, 7:27

Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...