Привілей статусу "Основний союзник поза НАТО": Новий глава Пентагону Ллойд Остін підтвердив Японії готовність США боронити острови Сенкаку від Китаю

Офіційним в США статусом "Основний союзник поза НАТО" наразі тішаться 17 держав світу. Серед кандидатів на отримання перебуває і Україна

Глава Пентагону Ллойд Остін в розмові з міністром оборони Японії Нобуо Киши підтвердив готовність США обороняти острови Сенкаку, приналежність котрих намагається оспорити Китай. Про це повідомили в американському відомстві, зазначають Патріоти України.

Зокрема, міністр оборони США підтвердив, що п'ята стаття Договору США і Японії про безпеку стосується і острова Сенкаку. Мається на увазі, що країни будуть спільно оборонятися від збройної загрози однієї з країн. «США проти будь-яких односторонніх спроб змінити статус-кво в Східно-Китайському морі», - йдеться в повідомленні.

Крім цього, міністри обговорили перебазування американських сил, які знаходяться на території Японії, а також питання Північної Кореї.

Територіальна суперечка через острови Сенкаку, біля яких виявлені поклади нафти, ведеться між Токіо і Пекіном з кінця 1960-х років. Під адміністративним контролем Японії вони знаходяться з 1972 року.

З архіву ПУ. За порівняння з "Гадєю": Звіробій у прямому ефірі обматюкала "льотчицю" Савченко

п’ятниця, 26 лютий 2021, 4:00

"Бл*ть. Причому я до цієї ху*ні. Не бесіте мене... давайте нормальне питання. Яке у неї діло? Підірвати Верховну Раду?" – заявила Звіробій.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...