
Маріупольська група спротиву "Немезіда" передала "привіт" окупантам. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Маріуполь. 21:56 свист та вибух", - написав він.
Радник мера зазначив, що перелякані окупанти відкрили вогонь з автоматів. "Досі думаєш що ти в глибокому тилу? Привіт тобі від "Немезіди". А крові на переливання в лікарні немає. Відплата, вона вже не просто поруч. Відплата - на марші", - додав Андрющенко, звертаючись до окупантів.
Раніше радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповідав, що у Маріуполі щодня збільшується спротив російським окупантам. Зокрема, містяни розклеїли наліпки з прапором України на всій території Маріуполя. "Наші партизани нагадують, що Маріуполь – був, є і буде Україною, щоб ніхто не сумнівався. Окремо переказують палкий привіт окупантам та радять їм озиратись. Тому що Немезіда не спить. І відплата - поруч", - писав він.
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...
Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...