"Привіт" за Крим: Україна заарештувала 13 авіалайнерів російської компанії

В Україні за клопотанням прокуратури АР Крим та Севастополя суд наклав арешт на чергові літаки російського перевізника, які здійснювали рейси на територію тимчасово окупованого півострова. Як уточнюють у прокуратурі, арешт накладено на 13 повітряних суден, зазначають Патріоти України.

«У період з 2019 року й донині, у порушення норм міжнародного та українського законодавства, авіаперевізником незаконно використовуються 13 пасажирських літаків марки Airbus для переправлення осіб через державний кордон України, а на його офіційному веб-сайті здійснюється безпосередній продаж квитків в / з окупованого півострова», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі АРК і Севастополя підкреслюють, що здійснення перельотів іноземними (переважно російськими) авіакомпаніями на тимчасово окуповану територію Криму розглядається Україною як порушення норм міжнародного права, дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України. А це тягне за собою кримінальну відповідальність авіаперевізників, операторів та капітанів повітряних суден.

Відзначається, що на даний момент не менше 37 російських авіакомпаній здійснюють регулярні авіаперевезення на окупований півострів. У рамках даного кримінального провадження було накладено арешт на 211 повітряних суден.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...