Привітали один одного зі святами і не тільки: Зеленський поговорив з Путіним

В Офісі президента розповіли, про що розмовляли очільники держав.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із главою Російської Федерації Володимиром Путіним. Про це повідомляє Офіс президента у своєму Telegram-каналі.

Очільники держав привітали один одного з прийдешніми святами та проведеним обміном полоненими, що відбувся 29 грудня. Також сторони привітали укладення контракту на транзит російського газу територією України, підписаного напередодні.

"Під час розмови очільники держав домовилися негайно перейти до узгодження списків для звільнення українців, серед іншого і кримчан, які перебувають в Криму та на території Росії, і росіян, утримуваних в Україні", - йдеться у повідомленні. Крім того, сторони висловили надію на те, що повне припинення вогню вздовж лінії розмежування на Донбасі розпочнеться найближчим часом.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: