
У неділю, 12 червня, коли у РФ святкували день Росії, хакери зламали центральні російські телеканали, які через супутник ведуть мовлення за кордоном. Замість звичної пропаганди кремлівських рупорів транслювалася правдива інформація про війну в Україні, передають Патріоти України.
Як повідомляє російський письменник та журналіст Андрій Шипілов на своїй сторінці у Facebook, від кібератаки постраждали "Первый канал", "Россия" та НТВ.
На каналі "Россия" безупинно розповідали про те, як війна в Україні вдарила по гаманцю росіян. В ефірі говорили про "повний розвал економіки всередині країни", зниження експорту газу, збільшення вартості споживчого кошика та зникнення багатьох товарів з прилавків магазинів, що також впливає на зростання цін.
На "Первом канале" говорили про те, що втрати особового складу РФ за час війни перевищили 30 тисяч, а корупціонери та генерали "розкрали військовий бюджет”.
Водночас на НТВ показували ролик, в якому Росію називали "країною вдів", "країною злиденної армії", "країною на краю прірви" та "країною без майбутнього". Також демонструвалася заставка із траурною фотографією Путіна на тлі танцю артистів у формі російських поліцейських.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...