Привітали з днем Росії: Хакери зламали російські телеканали і показали правду про війну (відео)

У неділю, 12 червня, коли у РФ святкували день Росії, хакери зламали центральні російські телеканали, які через супутник ведуть мовлення за кордоном. Замість звичної пропаганди кремлівських рупорів транслювалася правдива інформація про війну в Україні, передають Патріоти України.

Як повідомляє російський письменник та журналіст Андрій Шипілов на своїй сторінці у Facebook, від кібератаки постраждали "Первый канал", "Россия" та НТВ.

На каналі "Россия" безупинно розповідали про те, як війна в Україні вдарила по гаманцю росіян. В ефірі говорили про "повний розвал економіки всередині країни", зниження експорту газу, збільшення вартості споживчого кошика та зникнення багатьох товарів з прилавків магазинів, що також впливає на зростання цін.

На "Первом канале" говорили про те, що втрати особового складу РФ за час війни перевищили 30 тисяч, а корупціонери та генерали "розкрали військовий бюджет”.

Водночас на НТВ показували ролик, в якому Росію називали "країною вдів", "країною злиденної армії", "країною на краю прірви" та "країною без майбутнього". Також демонструвалася заставка із траурною фотографією Путіна на тлі танцю артистів у формі російських поліцейських.


Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...

У ЗСУ розповіли про просування військових на півдні - збито Су-25 росіян

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:56

Сьогодні на півдні українські військові підрозділи виконали 196 вогневих завдань для забезпечення підтримки просування ЗСУ. Про це повідомив спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 14:00, передають...