Привид молодого Путіна: Політолог розклав по поличках, що сховали в Офісі президента за красивим словом "деолігархізація"

Головним завданням так званого законопроекту «про деолігархізацію» від президента Зеленського є встановлення повного контролю над ЗМІ. Як приклад береться Росія. Коли до влади прийшов Путін, він також провів «деолігархізацію». Тоді «свої» олігархи ще більше збагатилися, а всі, хто були «неугодні», кинуті в тюрми. Але найголовніше - всі ЗМІ стали належати Путіну і ФСБ. Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог і блогер Андрій Смолій, передають Патріоти України.

Він зазначає, важливо звернути увагу, що нижнім цензом визначення поняття «олігарх» є 87 мільйонів доларів. Тобто, де-факто власники всіх ЗМІ в Україні можуть потрапити під санкції, а самі телеканали, радіо, сайти - конфісковані. Або всі ці люди починають грати на користь однієї людини - Зеленського.

За словами політолога, більше ніяких новин про корупцію, про зашквари «слуг», про реванш і здачу держави просто не буде. Все, як в Росії і в Білорусі. Ось це і є основне завдання. Зробити інформаційно і політично тут диктатуру. А «свої» олігархи будуть і далі красти на «Великому будівництві», дерибанити Ковідний фонд, дерти три шкури тарифами і штрафами. Це і буде «деолігархізація», за якою почнеться повноцінний антиукраїнський відкат в сторону авторитарної азіатської моделі.

Росіяни вдарили ракетами по Краматорську (відео)

субота, 3 грудень 2022, 18:43

У суботу, 3 грудня, російські військові завдали ракетного удару по Краматорську. Наразі наслідки руйнувань уточнюються. Про це повідомив очільник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко, передають Патріоти України. «4 ракети...

Особливо у Києві, Харкові й Одесі: Тисячі водіїв в Україні "шпигують" на користь РФ

субота, 3 грудень 2022, 18:14

Сотні тисяч водіїв в Україні допомагають «шпигувати» Росії, збирати дані про переміщення, зокрема військових та працівників критичної інфраструктури, коли використовують російські додатки-навігатори. Найбільше таких користувачів — у великих українських...