"Призначають коханок": Фейгін розповів, чому Поклонській у Росії не дають "впасти до кінця"

Так звана "прокурорка" Криму Наталія Поклонська, яка у 2014 році допомагала окупантам захоплювати півострів, нібито перебуває в "матримоніальних стосунках" з одним із високопоставлених чиновників Росії. І саме тому вона досі "не впала до кінця". Таку точку зору висловив російський правозахисник Марк Фейгін у коментарі Оbozrevatel, передають Патріоти України.

"Вона дурепа набита, це божевільна людина. Я думаю, що вона перебуває в якомусь матримоніальному зв'язку з кимось із високих посадовців, які її кришують, тому їй не дають впасти до кінця. При тому, що всі підстави для того вже не раз були", — сказав адвокат.

Фейгін зазначив, що призначення Поклонської на дипломатичну роботу в острівну африканську країну Кабо-Верде може здаватися засланням. Проте навіть таку посаду колаборантка могла не отримати. Правозахисник вважає, що для неї цю посаду "виторгували".

За його словами, специфіка кадрової політики Росії полягає в тому, що на відповідальні пости призначають не за принципом професіоналізму, а керуючись іншими мотивами.

"Якихось коханок і коханців призначають на найвідповідальніші посади, такі скандали вирують нескінченно. І вона в тому ж ряду. Не було відчуття, що це політичне рішення, подяка за "кримську весну", — сказав Фейгін.

Також адвокат звернув увагу, що після свого призначення Поклонська отримає дипломатичний імунітет. Це важливо для неї, оскільки колаборантка засуджена в Україні і перебуває в розшуку. Проте, чи затвердять вірчі грамоти — ще невідомо.

"Раньше у меня было много друзей в ЧВК": Втікач Царьов розповів дуже повчальну для російських найманців історію

неділя, 5 грудень 2021, 0:00

"Тут колишній депутат-риг Олежка Царьов видав феєричний допис. З глибокими висновками. Просто проаналізуємо написане неупереджено", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продо...

"Це вже ультиматум": Цаплієнко впевнений, що Кремль навмисне "злив" план вторгнення в Україну

субота, 4 грудень 2021, 22:45

Стаття Bild із детальним планом вторгнення військ РФ в Україну – це ультиматум Кремля Заходу. Таку думку у своєму блозі у Facebook висловив відомий український журналіст, військкор Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Ось це вже ультиматум. К...