Псевдонауковець, котрий "не збудував і собачої будки": Дисертаційну статтю другого міністра освіти Зеленського фахівці проаналізували на плагіат

Сергій Шкарлет переписав статтю російської професорки, переклавши її на українську.

Сергій Шкарлет. Фото: РБК.

Виконуючого обов'язки міністра освіти та науки Сергія Шкарлета звинуватили у плагіаті. Підставою стала його стаття 2007 року "Теоретичні основи формування економічної безпеки підприємств", на одній із яких базується дисертація, повідомляють Патріоти України.

Аналіз статті науковцями Юрієм Бойком та Василем Садовим виявив суцільні збіги тексту з працею Людмили Гончаренко "Процесс обеспечения экономической безопасности предприятия" і підручником "Економіка підприємства" за редакцією Сергія Покропивного.

"Шкарлет переписує текст статті російської професорки Людмили Петрівни Гончаренко (у перекладі українською), надрукований 2004 року, і цієї роботи у переліку літератури в статті Шкарлета немає. Таким чином, маємо приклад нахабного академічного плагіату", - зазначають на порталі й наводять докази.

Науковці підсумовують, що збіги з чужими працями виявлені на 7 сторінках із 8, що становить 87,5%. Наголошують, що це вже 8-й аналіз академічного плагіату Шкарлета.

Сам посадовець в інтерв'ю "Радіо Свобода" заперечив факти плагіату і зазначив, що "будь-яка програма покаже співпадіння, покаже певні широковживані слова. Математичні формули взагалі "б'ються" як плагіат, таблиці "б'ються", як правило, як повний плагіат".

Джерело: Gazeta.ua

"Для системы Путин становится все менее приемлемой фигурой. Братва уже колеблется, и он это чувствует, поэтому в ближайшее время либо сдастся, либо - нанесет мощный хорошо спланированный удар", - Сотник

понеділок, 28 вересень 2020, 6:45

"Уровень взаимного доверия между "арбитром" и командой игроков явно падает. А Запад все чаще показывает портрет Навального, как претендента, который бы вполне устроил всех для будущей - если не "перестройки", то хотя бы "перезагрузки". Братва уже колеб...

Хіти тижня. "Если хоть один з*сранец...": Білоруські кіберпартизани зламали сайт Академії МВС і залишили послання батькам курсантів-карателів

понеділок, 28 вересень 2020, 2:00

Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України. . Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.