Військові, звикнувши до постійного напруження на фронті, сприймають мирне життя як нудне та позбавлене яскравих емоцій, а повсякденні ситуації здаються їм недостатньо насиченими. Про це інтерв'ю NV розповів Психіатр, доктор медичних наук, завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського медуніверситету Михайло Пустовойт, передають Патріоти України.
"Це небезпечний захисний механізм, оскільки людина починає шукати ризиковані ситуації, щоб відчути себе живою. Небезпека стає необхідною, і людина може стати залежною від неї", - розповів він.
Психіатр пояснив, що повернення ветеранів з фронту може супроводжуватися складною залежністю. Після війни мирне життя може здаватися їм беззмістовним і порожнім, через що вони прагнуть якомога швидше повернутися на передову. Якщо це неможливо, у них може з'явитися ризикована поведінка, спрямована на пошук небезпечних ситуацій, щоб знову відчути напруження, яке було на фронті.
Він також зазначив, що цивільні люди адаптуються до постійної емоційної напруги, ізолюючи свій страх і відокремлюючи його від решти життя. Це може призводити до розщеплення емоційного життя та схильності до ризикованої поведінки, наприклад, ігнорування повітряних тривог або прагнення терміново здійснити свої мрії, відчуваючи, що життя не можна відкладати, адже «потім» може і не настати.
Українські військові помстилися окупантам, які дроном "Молнія" вбили однорічну дитину у селі Правдине Херсонської області. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ, передають Патріоти України. Зазначається, що 9 липня внаслідок удару російського БпЛА "Мол...
В мережі з’явилося відео, де канцлер Німеччини Фрідріх Мерц нібито застрелив білу ведмедицю, її дитинчат і тюленя під час полювання в Канаді, повідомляють Патріоти України. Як встановило Deutsche Welle за результатами фактчекінгу, це — чергова дезінфор...