"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера" або її засновнику Євгену Пригожину.

З такою "пропозицією" виступив російський генерал, депутат Держдуми Андрій Гурульов. "Діагноз" цьому "законодавцю" в мережі не змусив на себе довго чекати.

Депутат Держдуми Андрій Гурульов закликав Міністерство юстиції оголосити іноземним агентом поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Увагу "законодавця" геніальна українська поетеса привернула після того, як москвичі почали покладати до її пам'ятника квіти та іграшки на згадку про вбитих російською ракетою у Дніпрі мирних жителів.

Із закликом записати Лесю Українку до "іноагентів" російський генерал звернувся до міністерства юстиції РФ.

"Це масова істерія з використанням ідолів нацизму. Ось тільки питання: що ці ідоли роблять у нас у столиці?! Знести — і проблема вирішиться", – "обґрунтував" свою пропозицію Гурульов.

Він переконаний, що Леся Українка – "це справжній іноагент". І замість неї краще поставити пам'ятник "орлам" Пригожина та Кадирова чи самому Пригожину.

"Народилася і жила в Російській Імперії, а ставилася до Росії, скажімо прямо, погано. У законі ж ніде не обумовлено, що іноагент обов'язково має бути живим?" — дивується Гурульов.

У Росії в "іноагенти" записують людей або організації, яких підозрюють в отриманні підтримки з-за кордону або в "під іноземним впливом". При цьому "іноагенти" повинні займатися в Росії політичною діяльністю. До Гурульова ніхто не цікавився, чи підпадають під це визначення давно померлі діячі інших держав.

У мережі зі встановленням діагнозу креативному генералу-депутату довго не зволікали.

"Мабуть, той самий випадок, коли навіть психіатри вже безсилі... Депутат Держдуми Гурульов А. закликав Мін'юст оголосити іноагентом поетесу Лесю Українку. Тільки є нюанс: вона померла 110 років тому", – написав користувач Twitter із ніком "Резервіст" .

''Психіатри уже безсилі'': у Росії запропонували оголосити Лесю Українку ''іноагентом'' і отримали ''вирок''

У коментарях інші користувачі з ним солідарні.

"Для профілактики. Ми всі помремо, а вони залишаться. І будуть нас усіх проклинати і кудись записувати. Якось так", "Ну буває... не похмелився", "Начитаний", "Погляньте в ці чесні очі... його мозок застряг у розвитку на рівні початкової школи, інакше його не взяли б у депутати", "А можна без пики? Вона гидка!", "Депутат Гурульов і Матвієнко як збірний образ російської влади. Мені стільки не випити", – пишуть коментатори.

''Психіатри уже безсилі'': у Росії запропонували оголосити Лесю Українку ''іноагентом'' і отримали ''вирок''
''Психіатри уже безсилі'': у Росії запропонували оголосити Лесю Українку ''іноагентом'' і отримали ''вирок''

При цьому деякі з користувачів зізнаються: страх Гурулєва перед геніальною українською поетесою – не безпідставний.

"Найперше моє бажання, коли з'явилися фото з квітами, які несли люди після теракту, це відкрити Вікіпедію і прочитати все про Лесю Українку. Мене просто затягло і я кинулася читати її вірші. Сподобалося, дуже. А цей член, швидше за все, і не знає, про що мова. Лизнути – святе", – пише росіянка у коментарях.

''Психіатри уже безсилі'': у Росії запропонували оголосити Лесю Українку ''іноагентом'' і отримали ''вирок''
''Психіатри уже безсилі'': у Росії запропонували оголосити Лесю Українку ''іноагентом'' і отримали ''вирок''

До речі, депутат Гурульов і раніше неодноразово виявляв власну "обдарованість" в екстравагантних пропозиціях. Приміром, саме йому належить ідея створити у Росії " міністерство інформації та пропаганди" . Воно, на думку депутата, "захистило" б державу-агресора від "інформаційної війни, що ведеться проти Росії". Спокійно спати Гурульову не дає роз'єднаність численних російських пропагандистів та відсутність "єдиного управління цією темою".

"Я б взагалі створив, чесно кажучи, міністерство інформації та пропаганди. Окреме міністерство в рамках уряду Російської Федерації, на яке замкнув би все, від інформаційного протистояння аж до фейкомета", – заявляв Гурульов.

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...