
7 грудня Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на форумі "Примаковские чтения" в Москві розповів, як "не по-людськи" ходив до туалету під час саміту Ради глав МЗС ОБСЄ у Швеції.
Пряма мова: "Вибачте мені за подробиці, там (у Швеції - ред.) я в перерві засідання запитав, де туалет. Мені показали двері з літерами WC. Я запитав: "А це для дам чи для джентльменів?". Мені сказали: "У нас усе спільне". Я не повірив, але це, дійсно, було так. Ви не уявляєте, наскільки це не по-людськи, просто не по-людськи".
Він зазначив, що інцидент стався під час саміту Ради голів МЗС Організації з безпеки і співробітництва в Європі минулого року.
Лавров не уточнив, чи наважився скористатися гендерно-нейтральним туалетом, чи мужньо тримав все у собі, доки не повернувся з заходу.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...