ПЦУ зробила рішучий крок для нейтралізації бунту Філарета

Колишні підлеглі здається таки владнали конфлікт з відставним патріархом мирним шляхом

У четвер, 5 грудня, на засіданні Священного Синоду Православної Церкви України було прийнято рішення завершити процедуру ліквідації релігійної організації "Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату" та реорганізувати її в місію. Про це повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ Євстратій Зоря, зазначають Патріоти України.

Він зазначив, що такий крок пов'язаний із забезпеченням гідних умов життя і діяльності патріарха Філарета.

"З метою забезпечення гідного становища Почесного Патріарха Філарета після завершення процедури ліквідації релігійної організації "Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату" та враховуючи позицію Почесного Патріарха Філарета - створити релігійну організацію в складі Православної Церкви України в формі місії", - написав священнослужитель.

Внаслідок цього рішення патріарх Філарет зможе довічно проживати і використовувати для своєї діяльності комплекс будинків за адресою Київ, вулиця Пушкінська, 36. Також він отримає довічне матеріальне забезпечення за рахунок добровільних пожертвувань.

"Неодноразово поширювані думки, нібито Православна Церква України "бажає викинути Патріарха Філарета на вулицю" - не відповідають дійсності і безпідставно провокують непорозуміння серед віруючих та громадськості", - зауважив Євстратій Зоря.

"Синод прийняв наступні рішення: враховуючи минулі особливі заслуги в розвитку Церкви та з метою забезпечення гідного становища почесного патріарха Філарета після завершення процедури ліквідації релігійної організації "Київська патріархія Української Православної церкви Київського Патріархату" та враховуючи позицію почесного патріарха Філарета - утворити релігійну організацію в складі Православної церкви України у формі місії...

Почесний Патріарх Філарет має довічне право на здійснення богослужінь у Володимирському соборі міста Києва. Довічне матеріальне утримання Почесного Патріарха Філарета і фінансування релігійної організації у формі місії здійснюється за рахунок відрахувань від Володимирського собору міста Києва та добровільних пожертв", - йдеться в офіційній заяві ПЦУ.

Хіти тижня. ДБР взялося за нардепа Лероса, котрий звинуватив голову ОПУ та його брата в корупції

четвер, 2 квітень 2020, 13:30

Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу щодо народного депутата зі "Слуги народу" Гео Лероса, який раніше оприлюднив відео, де нібито брат глави ОП Андрія Єрмака торгує державними посадами. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на св...

Міномет, БМП і кілька десятків живої сили: Штаб ОС підрахував втрати окупантів за березень

четвер, 2 квітень 2020, 12:29

Втрати російсько-окупаційних військ за минулий місяць склали: загиблі - 51 окупант; поранені і травмовані - 113 окупантів. У березні 2020 року на Донбасі бійці підрозділів Об'єднаних сил знищили десять одиниць техніки противника і ліквідували 51 бойови...