Пушилін був там з "інспекцією": Арестович розповів, що в Лимані ліквідували когось з верхівки РФ

Внаслідок успішної атаки української артилерії в захопленому окупантами Лимані Донецької області ліквідували когось з верхівки РФ. Інформація про поранення ватажка бойовиків "ДНР" Пушиліна потребує уточнення. Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю, передають Патріоти України.

За його словами, Пушилін приїхав у Лиман з якоюсь інспекцією, щоб "відмітитись на місці перемоги". Арестович досить нечітко прокоментував інформацію про поранення Пушиліна. Йому невідомо, в якому стані перебуває бойовик, але каже, що загинуло десяток людей з його супроводу.

"Його накрила наша артилерія. Заразом загинули й десяток осіб, які його супроводжували. Всяке трапляється", - зазначив він.

Крім того, ліквідовано когось з верхівки РФ. Арестович повідомив, що деталі з'ясовуються. "Хтось з "200-х" був з верхівки РФ. Хто саме – встановлюємо", – додав Арестович.

Інформація про поранення Пушиліна з'явилася у ЗМІ сьогодні. За даними журналістів, його поранили в Лимані, а зараз бойовики транслюють старі відео за участю свого ватажка.

Джерело: 24 канал

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...