Пушилін, Пасічник, Аксьонов та інші: Президент Зеленський запровадив санкції проти російських окупантів та колаборантів

Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 14 травня щодо застосування персональних санкцій проти 674 людей та 138 компаній, зазначають Патріоти України.

Зеленський доручив Кабміну, СБУ та НБУ забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій.

Серед тих, проти кого ввели санкції, ватажки Денис Пушилін та Леонід Пасічник, так званий "глава" окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов та інші. Санкції проти цих персон введені безстроково. Передбачається блокування активів, припинення торговельних операцій, запобігання виведення капіталів за межі України та інші передбачені законом обмеження.

Під санкціями опинилися також десятки веб-ресурсів, пов'язаних з "Л/ДНР" і окупаційною владою Криму.

Підступний план: Кремль хоче вбити Лукашенка, щоб змусити його армію воювати проти України, - аналітики RLI

субота, 26 листопад 2022, 10:28

Росія може ліквідувати самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка з метою отримати контроль над його військом і скористатися ним у війні з Україною. Анонімні джерела у російському військовому керівництві підтвердили, що Кремль вже ухвал...

"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...