"Пусть че хочет делает, но сюда не едет": Окупант закликав матір у будь-який спосіб перешкодити мобілізації родича (відео)

Російський військовий, який зараз перебуває в Херсонській області, закликав матір будь-яким способом перешкодити мобілізації родича, перехоплення розмови опублікувало ГУР у Telegram, передають Патріоти України.

«Повістка...ні в якому разі не цей...Нехай там ховається, що хоче робить. Я тобі кажу: сюди, щоб не їхав…Ну, як хоче, я не знаю, хай країну змінює — не має значення. Нехай сюди не їде», — сказав він.

Окупант заявив, що це питання потрібно вирішувати "заздалегідь". «Нехай думають одразу, заздалегідь! Не коли вже настане час, а заздалегідь», - сказав він. За словами окупанта, «ці три дні взагалі тяжкі були».

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...

Вистрибнув із вікна: У Мелітополі окупанти довели до самогубства юнака

субота, 1 квітень 2023, 15:00

У тимчасово окупованому Мелітополі з вікна п'ятого поверху лікарні вистрибнув та загинув хлопець. Напередодні його затримала так звана "поліція" міста. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Немита Росія продовжує ни...