"Пусть че хочет делает, но сюда не едет": Окупант закликав матір у будь-який спосіб перешкодити мобілізації родича (відео)

Російський військовий, який зараз перебуває в Херсонській області, закликав матір будь-яким способом перешкодити мобілізації родича, перехоплення розмови опублікувало ГУР у Telegram, передають Патріоти України.

«Повістка...ні в якому разі не цей...Нехай там ховається, що хоче робить. Я тобі кажу: сюди, щоб не їхав…Ну, як хоче, я не знаю, хай країну змінює — не має значення. Нехай сюди не їде», — сказав він.

Окупант заявив, що це питання потрібно вирішувати "заздалегідь". «Нехай думають одразу, заздалегідь! Не коли вже настане час, а заздалегідь», - сказав він. За словами окупанта, «ці три дні взагалі тяжкі були».

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...