"Пусть начнется следствие. Я ему устрою такое шоу...": Мер Дніпра Філатов відповів на погрози "Бениной говорящей ж*пы"

Мер дав зрозуміти, що звернення Дубинського в ДБР через їх сварку буде помилкою і вдарить саме по депутату.

Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував свою гучну сварку з депутатом Верховної Ради Олександром Дубинським в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Він пригрозив йому "шоу". Мер дав зрозуміти, що звернення Дубинського в ДБР через їх сварку буде помилкою і вдарить саме по депутату. "Пусть начнется следствие. Я ему устрою такое шоу, в том числе с семантической экспертизой, где мы разберем, является ли выражение "Бенина говорящая ж*па" (намек связь Дубинского с олигархом Игорем Коломойским ред.) признанием его заслуг или его оскорблением. Потом мы будем разбираться — ж*па он или нет, является ли его голова ж*пой. Поверьте, я тоже очень креативный человек, и я знаю, как сделать из них посмешище на всю страну", - заявив Філатов.

Він також додав, що погрожував йому, але "не як державному діячеві". Більш того, Філатов назвав нардепа "тупим". Глава Дніпра також заявив про бажання, щоб Коломойський забув про його існування і "відігнав своїх собак".

Важливо зазначити, що скандал розгорівся, коли Дубинський опублікував віддалене повідомлення Філатова про карантин в соцмережі. Депутат натякнув, що мер може бути наркоманом і назвав того "еб *** им створенням". У відповідь Філатов в коментарях пригрозив "слузі народу" фізичною розправою.

"За цією логікою і Зеленського треба притягнути за державну зраду": Український дипломат про "плівки Деркача"

субота, 30 травень 2020, 20:41

Костянтин Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до президента". Український дипломат, колишній заступник голови Адміністрації прези...

Хіти тижня. "Убийца, которую сделали Героем Украины": Савченко засвітилася на росТБ з "подарунком" Зеленському (відео)

субота, 30 травень 2020, 19:30

Інтерв'ю покажуть на телеекранах в неділю, 24 травня, о 18:00 на каналі НТВ. Колишній народний депутат України Надія Савченко дала інтерв'ю для російського телеканалу. Анонс програми з екс-нардепом опублікували на Twitter-сторінці каналу НТВ, передають...