"Пусть плачет. Я бы его закоротил!": "Ватник" з Донбасу пригрозив Путіну (відео)

Жителі окупованого Донбасу ополчилися проти президента Росії Володимира Путіна за те, що після отримання російських паспортів ніяк не можуть домогтися пенсії держави без реєстрації в РФ. Своє невдоволення його діями вони не побоялися висловити публічно. Записом одного такого зізнання поділився на своїй сторінці у Twitter журналіст Денис Казанський, іронічно підкресливши "Спасибі, Росіє!", передають Патріоти України.

На відео чоловік із шахтарського міста Хрустальний (раніше Красний Луч) назвав себе громадянином Російської Федерації, зокрема "ЛНР", і привітав усіх із "Днем народної єдності". Водночас Путіна він обізвав фашистом.

"Ось мій паспорт. Російська Федерація на ньому написано. Його мені видали без реєстрації. А пенсію вимагають із нею. З "Днем народної єдності"! Всіх, крім фашиста Путіна! Гада, який мені пенсію зарубав", — заявив чоловік, якого звуть Ігор Книшов, демонстративно піднісши до камери свій паспорт.

За його словами, ні "ЛНР", ні Україна йому пенсію не нараховують. А виплати РФ він не отримував 19 місяців — із квітня 2017 до жовтня 2018 року. Тепер, коли дія реєстрації, за яку він раніше давав хабара, закінчилася — йому нема на що жити і відзначати російські свята. Говорячи це, з легкою посмішкою він показав усій владі РФ, а зокрема її главі Путіну фіги.

"А що, я маю плакати? Нехай цей каратист Путін плаче. Ох, я б його закоротив!" — пригрозив Книшов. Після, кривляючись, він проспівав свою пісню зі словами: "І сосиску хочу, і місце реєстрації хочу!" "О, путінська пика фашистська. Останній шматок хліба у пенсіонера-шахтаря забрали. Реєстрації немає ні**ена. А в Донбасу вона є, а?" — розмахуючи кулаком, заявив дід і вимкнув камеру.

Водночас у соцмережі талант жителя "ЛНР" оцінили, підкресливши, мовляв, це наочний приклад кремлівського міфу про те, що "росіяни своїх не кидають".

"Божевільний старий. Скоро повіситься", "Навіть цей, є**нутий на всю голову новорос зрозумів, що РФ його використовувала, а тепер викинула, як використаний г*ндон. Ось і уявіть рівень тупорилості тих, хто досі вірять, що потрібні РФ — не як привід для окупації України, а як "росіяни своїх не кидають", "Супер! У нього велике майбутнє... Талант!" прокоментували користувачі.

У Росії створили фейковий сайт "фонду Зеленського" для дискредитації президента України – ГУР Міноборони

четвер, 11 серпень 2022, 20:27

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної...

Секретар РНБО розповів, чи причетна Україна до вибухів на аеродромі під Гомелем

четвер, 11 серпень 2022, 20:14

У ніч на 11 серпня в білорусі пролунали вибухи на аеродромі "Зябрівка", що під Гомелем. Саме звідти постійно завдають ракетних ударів по території України. Чи причетні до цих вибухів ЗСУ? Про це 24 каналу ексклюзивно розповів секретар РНБО Олексій Дані...