"Пустят в расход примелькавшихся "военкоров": Фейкам росЗМІ про Донбас вже не вірять, але в Кремля є ідея

Влада РФ в історії з обстрілом монастиря під Донецьком намагається паразитувати на релігійних почуттях росіян. Однак ідея "священної війни", як в Сирії, не "заходить" російським громадянам.

Останні дні росЗМІ почали активно розкручувати новий фейк нібито про обстріл українською армією Іверського монастиря на околиці окупованого Донецька. Однак історія не чіпала росіян. Про це йдеться в новому блозі відомого російського анонімного Telegram-канала "Сито Сократа", передають Патріоти України.

"С каждым разом работа команды WarGonzo (сотрудник Russia Today Семен Пегов - ред.) все хуже и хуже. В их потоковую ложь не верят, она не цепляет", - написав ресурс.

Та сама історія, з його слів, була і з недавньою загибеллю дитини в тилу "ДНР". РосЗМІ і чиновники активно розгойдували фейк, що трагедія трапилася нібито в результаті удару безпілотника ЗСУ. Однак ефекту 2014 року з "розп'ятим хлопчиком" так і не вийшло.

"Ни новая Майнила, ни тем более Сараево не лепится на Донбассе никак. "Креатив" не заходит, что вызывает нервозность незадачливых режиссеров", - написав автор "Сита Сократа".

Він припустив, що незабаром пропагандистів, що спеціалізуються на Донбасі, можуть замінити. Це для них не дуже хороша новина. Є небезпека, що вже вони стануть жертвами провокації росіян в "ЛДНР" для накачування антиукраїнської істерії в Росії.

"Гибридная война идет не без потерь, и поскольку аудитория становится все менее чувствительной к шаблонным фейкам, нужны какие-то сакральные жертвы. Пущенные в расход примелькавшиеся "военкоры", как ранее ликвидированные террористы Моторола и Гиви, отлично ложатся в канву этой вакханалии", - вважає експерт Telegram-канала.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...