Путін - психопат, йому не можна поступатися: Фейгін назвав правильну тактику поведінки з диктатором

Російський правозахисник Марк Фейгін заявив, що президенту РФ Володимиру Путіну, якого відомий психіатр Джеймс Феллон назвав психопатом, не можна поступатися і показувати слабкість. Опонентам диктатора треба навпаки демонструвати силу. Про це Фейгін сказав в ефірі програми "Влада & Влащенко" на YouTube, передають Патріоти України.

Він зазначив, що будь-який диктатор має "фінальну функцію" – він помирає."Можливо Захід знайде спосіб, як це прискорити", – припустив правозахисник. Фейгін додав, що під час демонстрації сили не можна доводити диктатора до "точки кипіння", коли він може зробити необдумані вчинки.

"Не можна поступатися, тому що психопат насичується слабкістю потенційної жертви, він від цього розходиться сильніше. Він відчуває слабкість і хоче більшого. Тому твердо протиставлена подібному типу особистості сила є перешкодою. І дуже важливо – впливає на оточення. Будь-які його помилки та прорахунки підривають довіру оточення. Важливо, щоб оточення сприйняло його як небезпечний для них елемент", – сказав Фейгін.

Якщо оточення Путіна це зрозуміє, ми матимемо справу з "трохи двинутим 70-річним старим, у якого ні влади, нічого". Тому важливо навіяти цим людям, що не треба боятися і триматися за диктатора, а навпаки варто його позбутися.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...