Путін - у катастрофі: Аналітик назвав справжню мету візиту диктатора РФ до окупованих Криму та Маріуполя

Політичний аналітик Армен Чибухчян вважає, що російський президент Володимир Путін відвідав окуповані Крим та Маріуполь із відчаю. Він розуміє, що весняний контрнаступ Сил оборони скоро, і тому у нього паніка. Таку думку Чибухчян висловив для "24 каналу", передають Патріоти України.

На думку аналітика, російський президент усвідомлює, що на сьогодні порядок денний Кремлю диктує Україна.

"Путін хвалився, що вони Азовське море зробили своїм внутрішнім. Але якщо Україна піде на Маріуполь, відріже Росії її сухопутний коридор до Криму, відвоює контроль над Азовським морем і під загрозою опиниться півострів, то те, що станеться з Путіним у самій Росії, зараз й передбачити складно. Тому він з відчаю поїхав в Маріуполь", – сказав він.

Чибухчян сподівається, що український Генштаб підготував успішний план, який, на його думку, зажене Путіна у катастрофу. Це розуміє і сам російський диктаттор. Також аналітик додав, що зараз він спостерігає цікаву передісторію великої перемоги України.

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...

Підрив Каховської ГЕС: Велика вода уже загрожує Миколаєву

середа, 7 червень 2023, 21:43

У місті Миколаєві після підриву російськими терористами дамби на Каховській ГЕС упродовж середи, 7 червня, почав підійматися рівень води у Дніпрі. У найнижчі точні пляжу в мікрорайоні Намив вода підступила до зупинок громадського транспорту, утворюютьс...