Путін - у катастрофі: Аналітик назвав справжню мету візиту диктатора РФ до окупованих Криму та Маріуполя

Політичний аналітик Армен Чибухчян вважає, що російський президент Володимир Путін відвідав окуповані Крим та Маріуполь із відчаю. Він розуміє, що весняний контрнаступ Сил оборони скоро, і тому у нього паніка. Таку думку Чибухчян висловив для "24 каналу", передають Патріоти України.

На думку аналітика, російський президент усвідомлює, що на сьогодні порядок денний Кремлю диктує Україна.

"Путін хвалився, що вони Азовське море зробили своїм внутрішнім. Але якщо Україна піде на Маріуполь, відріже Росії її сухопутний коридор до Криму, відвоює контроль над Азовським морем і під загрозою опиниться півострів, то те, що станеться з Путіним у самій Росії, зараз й передбачити складно. Тому він з відчаю поїхав в Маріуполь", – сказав він.

Чибухчян сподівається, що український Генштаб підготував успішний план, який, на його думку, зажене Путіна у катастрофу. Це розуміє і сам російський диктаттор. Також аналітик додав, що зараз він спостерігає цікаву передісторію великої перемоги України.

Окупанти нарощують темпи атак на Донеччині: В ISW заявили, що Росія може готувати новий наступ

неділя, 23 червень 2024, 10:53

Російські війська нарощують темпи своїх атак у Донецькій області, водночас зменшуючи інтенсивність на півночі Харківської області. Це може свідчити про підготовку до літнього наступу або його початок, передають Патріоти України. На думку експертів, нас...

Ситуація складна: Окупанти продовжують наступ на Часів Яр та мають певні просування, - ISW

неділя, 23 червень 2024, 10:43

Російські війська продовжують атакувати Часів Яр у Донецькій області. Окупанти мають незначні успіхи. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни, передають Патріоти України. Російські сили нещодавно просунулися в межах східного Часового...