
В оточенні президент Росії Володимира Путіна коронавірусну хворобу діагностували у співробітників служб протоколу, безпеки і пресслужби. Про це заявив сам володар Кремля під час відеоконференції, зазначають Патріоти України.
"У мене деякі колеги з протоколу, служби безпеки, з пресслужби вчасно не зробили (щеплення – УП), не стежили за цими титрами, які повинні захищати, і ось результат – доводиться якийсь час працювати в умовах вимушеної ізоляції", - розповіло Х*ло своїй вдячній аудиторії.
За словами Путіна, ті, хто захворів, проте був вакцинований, коронавірус переносять легше.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...