Ядерні загрози країни-агресора Росії є скоріше блефом, ніж реальною готовністю застосувати таку зброю. Останнє технічне випробування ядерної зброї було проведено росіянами в Казахстані в 1998 році, і ніхто не знає, в якому вона зараз стані. Застосування ядерної зброї - остання червона лінія. Китай і Індія вже направили Кремлю чітке попередження про неприйнятність його задіяння. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.
В інтерв'ю іспанському виданню La Razon він розповів про те, що Путін блефує, коли говорить про ядерну зброю, проте низка держав сприймає його риторику в якості серйозної загрози. Це заважає їм передати Києву "все, що потрібно для перемоги".
На думку міністра, подібні побоювання західному світу з приводу Росії вселила колишня канцлерка ФРН Ангела Меркель, яка в 2008 році відмовила Європу від інтеграції України і Грузії до НАТО, після чого Москва лише посилила свою агресивну зовнішню політику.
"Це стало реальністю в 2008 році, під час саміту НАТО в Бухаресті. Була цілком реальна можливість того, що Україна і Грузія стануть новими членами. Американці були за це, як і більшість європейців. Саме канцлерка Німеччини Ангела Меркель виступила проти і переконала інших. Потім відбулося вторгнення та окупація деяких районів Грузії. Потім були отруєння в Солсбері, вибухи в Чехії і Болгарії, окупація Криму в 2014 році, Луганська і Донецька... (області, - ред.) Знову та ж доктрина: не провокуй Росію", - вважає Резніков.
Глава Міноборони акцентував увагу на тому, що останнє випробування ядерної зброї РФ було в 1998 році і ніхто не знає, в якому стані знаходиться арсенал. До того ж Китай та Індія чітко попередили Росію про неприйнятність застосування такої зброї.
"З технічної точки зору останнє випробування ядерної зброї було проведено в Казахстані в 1998 році. Повторюю: 1998 рік. У якому стані знаходиться цей атомний арсенал? Китай та Індія вже направили Кремлю чітке попередження проти застосування ядерної зброї. Це остання червона лінія у світі. І де б вони їх використовували? Море, гори, міста, перша лінія?"- підкреслив Олексій Резніков.
Запроваджені президентом США Дональдом Трампом тарифи можуть серйозно вдарити по американській оборонній промисловості, ускладнивши міжнародне співробітництво у сфері озброєнь та підвищивши вартість виробництва військової техніки, передають Патріоти Ук...
Якщо Сполучені Штати Америки справді вторгнуться у Гренландію, Північноатлантичний Альянс припинить своє існування. Таке рішення дестабілізує глобальну безпеку та ізолює США. Про це в колонці для 19FortyFive пише американський політолог, професор Пусан...