Путін близький до поразки, як Гітлер 1945 року, - генерал Романенко

Наразі країна-агресор Росія перебуває в стані, близькому до стану фашистської Німеччини напередодні поразки у Другій світовій війні. Небезпека розвалу РФ дуже велика, але відхід від влади глави кремля Володимира Путіна може істотно знизити її, передають Патріоти України.

У разі відходу Путіна чи розвалу РФ Україна у найкоротші терміни повернеться до кордонів станом на 1991 рік. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZREVATEL висловив ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

"Ми отримуємо звільнення наших захоплених земель у межах 1991 року. На інше ми погоджуватися не будемо", – сказав він.

За оцінками генерала, сьогодні час грає проти агресора. "З кожним днем у Росії все сильніше включатиметься фактор національних околиць. Це може призвести до розвалу РФ. Але стабілізувати цей процес може відхід Путіна".

Романенко озвучив два сценарії розвитку подій у разі відходу Путіна. Перший – збереження РФ у її нинішніх кордонах за умови приходу до влади сил, здатних перетворити Росію на реальну, а не формальну федерацію. Другий – "каскадний розвал" РФ на окремі республіки.

Водночас генерал визнав, що нині влада Путіна в Росії, як і раніше, сильна, а опозиція, яка є в країні, побоюється репресивної машини режиму і не визначилася з планом дій.

Проте, за оцінками Романенка, режим близький до поразки, як це було із гітлерівським режимом напередодні капітуляції. "За історичною аналогією, ситуація в Росії наближається до подій весни 1945 року у фашистській Німеччині. Звичайно, Росія – це не Німеччина, вона має свої особливості, але процеси можуть бути подібними", – підсумував він.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...