"Путін боготворить Сталіна": Саакашвілі розкрив цікаві деталі зустрічі з президентом РФ

Президент Росії Володимир Путін захоплюється главою колишнього СРСР Йосипом Сталіним, розповів у програмі "Перші" на телеканалі "Україна 24" експрезидент Грузії, глава виконкому Національної ради реформ Михайло Саакашвілі, передають Патріоти України.

"Путін свого часу нам показував дачу Сталіна, по-моєму, в Огарьово. Путін дуже пишається, тому що його дід був кухарем Сталіна. І це дуже знаменний факт у його біографії. Він про свого цього діда розповідав нескінченно. І Путін весь час говорив: ось тут Сталін спав, такий скромний диван, з цього чайника він пив, мій дід йому приносив. Так, те, що Путін показував, виглядало скромно. Путін просто боготворить Сталіна, щоб ви розуміли", — сказав він.

Саакашвілі згадав, як Путін хвалився йому кабінетом, як у колишнього генсека. "Коли я з Путіним вперше зустрічався на офіційній зустрічі, він мене відразу відвів до іншого кабінету і каже: ось це колишній кабінет Сталіна, офіційний кабінет колишніх генсеків, але я переніс свій кабінет у маленький кабінет, тому що Сталін був скромний, він завжди був у маленькому кабінеті, і я всі свої важливі рішення приймаю там, де був Сталін", — сказав він.

Затримання Косяка: як ця історія вплине на перемовини по Донбасу.

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. snyehyrov. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу ...