Путін буде "дуже щасливий": Новим президентом Чехії стане екс-генерал НАТО

Генерал армії у відставці Петр Павел переміг на президентських виборах у Чехії, інформують Патріоти України.

Як повідомляє чеське видання Aktuality, опрацьовано майже 94% голосів. У другому турі виборів генерал НАТО у відставці Павел набрав 57,5% голосів на більш ніж трьох чвертях підрахованих дільниць. Вже очевидно, що це перемога. Його конкурент, екс-прем’єр та мільярдер-популіст Андрей Бабіш з руху ANO не зможе його обійти.

За проміжними підсумками, явка виборців складає майже 70%. Це рекордний показник в країні. 8 березня Павел офіційно змінить Мілоша Земана на посаді глави держави. За даними видання, Павел переміг у всіх регіонах, крім чотирьох. Найбільше його підтримали у Празі - понад трьох чвертей голосів.

Вибори в Чехії

Перший тур президентських виборів у Чехії пройшов 13-14 січня 2023 року. У другий тур пройшли екс-генерал НАТО Петро Павел і колишній прем'єр-міністр Андрій Бабіш.

За підрахунком 99,6% голосів виборців, Павел набрав 35,34%, а Бабіш - 35,04%.

У разі перемоги Павел обіцяв потужну підтримку Україні у всіх напрямках. Водночас його конкурент Бабіш просував меседжі про те, що допомога Україні надто дорого обходиться Чехії, а його син переховувався від слідства в окупованому Криму. Крім того, Бабіш заявив, що не став би посилати чеських солдатів на допомогу Польщі або країнам Балтії, якби на них скоїли напад.

Поки що без ATACMS: Білий дім розповів про новий пакет допомоги

четвер, 21 вересень 2023, 21:30

В адміністрації президента США розкрили, що найближчий пакет допомоги для України включатиме суттєве підкріплення для систем ППО, але все ж не буде містити далекобійних ракет ATACMS. Про це повідомляє NBC із посиланням на коментар старшого директора з ...

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...