Путін був готовий йти далі на Європу, але його зупинила українська армія та народ, - чиновник ЄС

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну країни Євросоюзу очікували, що диктатор Володимир Путін може напасти на інші країни Європи. Проте нашій державі вдалося зупинити агресора. Про це заявив високопосадовець ЄС, передають Патріоти України.

За його словами, Путін був зупинений "завдяки хоробрості українського народу, гарній підготовці та компетентності української армії та рішучості політичного керівництва".

Чиновник також позитивно оцінив рішення США зробити публічною інформацію розвідки про загрозу нового нападу РФ на Україну. "Все це було абсолютно корисно, щоб блокувати російську дезінформацію, російські наративи про те, що вони наступатимуть. Добре, що американці це зробили. І зараз вони продовжать ділитися з нами розвідувальною інформацією", – сказав він.

ЗСУ відмінусували дві роти окупантів і знищили 5 складів БК: Подробиці про успіхи на Таврійському напрямку

п’ятниця, 2 червень 2023, 17:56

Сили оборони України на Таврійському напрямку за минулу добу ліквідували майже дві роти окупантів убитими та пораненими. Також наші захисники перетворили на брухт 34 одиниці озброєння і військової техніки та знищили 5 складів з БК ворога. Про це уTeleg...

"Це не кіно": Зеленський повідомив, як українці побачать початок контрнаступу (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 17:44

Українці зрозуміють, що контрнаступ уже відбувається, коли ЗСУ почнуть звільняти українські території. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Естонії Аларом Карісом. «Це не кіно, мені складно...