"Путін був на переговорах сумний. Такий м'який. Хитрован. Але це КДБістські штучки", - Аваков

Під час нормандського саміту в Парижі багато помічників президента РФ Володимира Путіна були "дуже незадоволені перебігом обговорення".

Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков, який був у складі української делегації на нормандському саміті, сказав в ексклюзивному інтерв'ю журналісту Дмитрові Гордону, що 9 грудня в Парижі на зустрічі "Нормандської четвірки" вперше побачив президента РФ Володимира Путіна безпосередньо поруч, передають Патріоти України.

"Він був сумним. Такий м'який. Я б сказав, хитрован. Але ці КДБістські штучки ми вже бачили. І питання не в тому, яким був Путін. Мені подобається, яким був президент [Володимир] Зеленський. Він дуже добре підготувався", – сказав він.

На думку Авакова, помічники Путіна сподівалися, що президент РФ "відразу візьме Зеленського, як його вчили у вищій школі КДБ". "Багато хто з помічників Путіна був дуже незадоволеним перебігом обговорення. І це було видно. Дехто з них навіть дозволяв собі зайве, повірте", – додав міністр.

Джерело: Гордон

Другий після Януковича: Антикорупційний суд вирішив заочно судити олігарха-втікача за вкрадені мільярди

вівторок, 21 січень 2020, 19:28

Справа з екстрадицією втікача з ФРН затягується, крім того з'явились сумніви щодо арешту фігуранта німецькими правоохоронцями, про що повідомлялось раніше. Таким чином слухати справу ексдепутата-втікача Олександра Онищенка будуть заочно, тобто без прис...

"Кіна не буде", панове запроданці: Гумористичному дуету "Кроликів" зіпсували гастролі в Україні

вівторок, 21 січень 2020, 19:07

Виступ гумористичного дуету Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка, більш відомих, як «Кролики», скасували в Броварах, Фастові, Переяславі Київської області та ще в кількох містах колись рідної для них країни, зазначають Патріоти України. Гурт, як...