"Путін дає все нові й нові команди": Військовий ЗСУ пояснив, чому окупанти активізувались саме зараз

Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92-ї ОШБр Юрій Федоренко наголосив, що окупаційна армія Росії не змінила намір щодо України. Наразі пріоритетні цілі для ворога - Донецька та Луганська області, передають Патріоти України.

Інші напрямки – для різних дій, як-от відтягування сил та засобів, перевірка українських позицій та оборонних спроможностей, здійснення конкретних намірів щодо зайняття тих чи інших стратегічно важливих точок. Про це він розповів "24 Каналу".

Військовий наголосив, що тиск росіян буде продовжуватися. Вони прагнуть зачистити простір, аби можна було займатися тими справами, які вони вважають за потрібне.

За словами Федоренка, є три причини, з чим може бути пов'язана активність противника:

  • погодні умови, які сприяють окупантам;
  • ворог підготував певну кількість особового складу та техніки для активних ударно-штурмових дій;
  • логістика міжнародної військової допомоги, яка надходить в Україну.

Аби сповна "наситити" Сили оборони, потрібний час. Відповідно росіяни використовують "вікно можливостей", щоб досягти максимальних успіхів на полі бою. Проте суттєвих тактичних успіхів однаково добитися не можуть.

"Це дуже бісить диктатора Путіна. Він дає все нові й нові команди на конкретних відтинках, які мають бути результати, до яких дат. Однак Сили оборони інколи роблять абсолютно неможливе", – зауважив військовий.

Федоренко також додав, що український розум, креатив, підтримка нації, професіоналізм – дають можливість перехоплювати динаміку, тримати її стало й не давати противнику реалізувати загальний задум, який він поставив перед собою.

Москва замислила черговий масштабний злочин: Україна відповіла на заяву Росії про плани підриву дамб Київського та Канівського водосховищ

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:55

Міністерство закордонних справ України спростувало та назвало абсурдною заяву представниці МЗС РФ Марії Захарова, що нібито "Україна готує знищення дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб звинуватити Росію". . У МЗС наголосили, що за будь-як...

По чайній ложці: Bloomberg дізнавався, скільки F-16 ЗСУ отримають влітку і до кінця року

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:20

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Україна ймовірно зможе розмістити ескадрилью F-16 - від 15 до 24 літаків. За словами іншого джерела, Київ очікує отримати шість F-16 цього літа і до 20 до кінця року. . Водночас у країн-партнерів виникали с...