"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України.

Так він прокоментував побоювання РФ про те, що в Україні побудують бази НАТО, а потім направлять ракети на Москву. "Путін зі своєю політикою дограється до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву в якийсь найближчий осяжний час з однієї простої причини, що ми працюємо над ракетною програмою. І наші ракети оперативно-тактичного рівня зможуть діставати до Москви. Це паритетні дії у відповідь на дії Росії. Якби не було цієї агресії, ніколи б українські ракети ні на яку Москву не були б спрямовані", - сказав він.

Також він назвав блефом натяки РФ на вторгнення на територію України. "Російські військові, як професіонали, прекрасно розуміють і підказують російському керівництву, що будь-який повномасштабний напад на Україну буде кінцем російської армії і кінцем Російської Федерації. Це абсолютно програшний варіант. Вони не можуть цього не розуміти", - підкреслив Арестович.

П'ять мільярдів людей загинуть в ядерній війні з подальшим глобальним голодом: Вчені озвучили моторошний прогноз

вівторок, 16 серпень 2022, 15:50

П'ять мільярдів людей загинуть у сучасній ядерній війні з подальшим глобальним голодом, викликаним блокуючою сонячне світло сажею в атмосфері, що набагато перевищить втрати, викликані смертельними вибухами, передають Патріоти України. Повномасштабна ві...

Тактика росіян не змінилася з часів Другої світової: Артилерист розказав про пекло під Попасною

вівторок, 16 серпень 2022, 15:39

Понад два місяці військовослужбовці Королівської бригади тримали оборону Попасної. Як розказав артилерист Володимир, це був найскладніший напрямок, на якому йому довелося воювати за майже півроку повномасштабної війни в Україні, передають Патріоти Укра...