Путін догрався: Байден оголосив режим надзвичайної ситуації в США через агресивні дії Росії

Президент США Джо Байден видав указ, що оголошує надзвичайну ситуацію в країні в зв'язку з діяльністю Росії. Про це йдеться в листі президента Конгресу, опублікованому Білим домом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Гордон.

"Я видав указ про національну надзвичайну ситуацію у зв'язку з нетиповою і надзвичайною загрозою національній безпеці, зовнішній політиці та економіці США, яку являють певні шкідливі зовнішні дії уряду Росії", - йдеться в повідомленні.

Байден уточнив, що указ підписано відповідно до Закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження. До цієї заяви додається повідомлення про введення санкцій проти Росії.

Як приклад дій Росії Байден навів спроби РФ вплинути на вибори в США і в їхніх союзників, зловмисну кіберактівність проти США і їхніх союзників, заохочення і використання транснаціональної корупції для впливу на іноземні уряди, підрив безпеки в країнах і регіонах, важливих для безпеки США, і порушення усталених принципів міжнародного права, включаючи повагу до територіальної цілісності держав.


Гнів небес?: У Москві з будівлі Держдуми вітром зірвало літеру (фотофакт)

субота, 15 травень 2021, 22:29

У столиці Росії з будівлі Державної думи сильним вітром зірвало літеру. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. У Москві з будівлі Держдуми через сильний вітер впала буква А. На місце події виїхали фахвці ремонтувати фасад. . 15...

Ракетний комплекс "Нептун" здатний знищити флот РФ, проте нинішня влада не виділяє на нього коштів – Тетяна Чорновол

субота, 15 травень 2021, 22:16

Береговий ракетний комплекс “Нептун” здатний знищити флот Росії в разі атаки з моря, проте чинна влада не виділяє на цей проєкт достатньо коштів. Про це йдеться у розслідуванні журналістки Тетяни Чорновол спеціально для програми “Вечір з Миколою Княжиц...