Путін догрався у "величие" та "тріумф волі": США збільшать контингент у Польщі на вдвічі більше, ніж планувалось

Згідно з планами, до Польщі має прибути до двох тисяч американських військових, а не, як передбачалося раніше, до тисячі.

США збільшать контингент у Польщі на вдвічі більше ніж планувалось – буде передислоковано не одну, а дві тисячі військовослужбовців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Dziennik Gazeta Prawna.

Очікується, що вже 24 червня президенти обох країн підтвердять у Вашингтоні принципи, на яких буде посилено присутність США у Польщі. Згідно з планами, до Польщі має прибути до двох тисяч американських військових, а не, як передбачалося раніше, до тисячі. Польщі також буде передано командування V корпусом армії США з Кентуккі. Є також план, щоб з Німеччини до Польщі перебазувалися близько 30 американських F-16.

Також на зустрічі буде підписано угоду Defence Cooperation Act, що регулює правила, за якими американці будуть працювати у Польщі. Для цього Польщі буде передано п’ять вживаних, але новіших, ніж використані польськими ВПС, транспортних літаків C-130 Hercules.

За даними видання, Польща скоро заявить про намір купити в США бойові вертольоти. Очікується, що це будуть AH-64 Apache або Bell AH-1Z Viper. Зараз контингент США у Польщі складає близько 5 тисяч військовослужбовців.

"Надзвичайно жорстока атака": Під час удару по Харкову та Люботину окупанти випустили одразу 15 ракет

четвер, 23 травень 2024, 12:55

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час удару РФ по Харкову та Люботину Харківської області у четвер, 23 травня, країна-агресорка випустила одразу 15 ракет. Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України. «Надзвичайно жорст...

Можуть планувати держпереворот: Прокуратура Болгарії вимагає розпуску двох проросійських організацій

четвер, 23 травень 2024, 12:42

У Болгарії прокуратура через суд домагається закриття двох проросійських воєнізованих організацій. Позов про розпуск «Болгарської військової спілки імені Василя Левського» та його частини, Болгарського Національного Ополчення «Шипка», подано 22 травня ...