Путін готовий на все? Військовий експерт оцінив можливість посиленого наступу військ РФ на Одесу та Харків

Після проведеної часткової мобілізації в РФ військове керівництво країни-агресора може вдатися до спроб нового наступу на території Харківської області. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

За його словами, поповнивши військові підрозділи десятками тисяч новобранців, які не готові до бойових дій ні професійно, ні за оснащенням, у Кремлі можуть наважитися на те, щоб кинути цей резерв у напрямку Харкова.

“Якийсь тимчасовий успіх в селищах та містах на кордоні можливий, але їх буде зупинено і знищено так чи інакше. У них немає шансів захопити велику територію Харківської області і тим більше Харків”, - зазначив при цьому експерт.

Наступ на Одесу Олександр Коваленко називає нереальним, оскільки для цього окупантам спершу треба захопити Миколаїв та Миколаївську область. Наразі ж бойові дії ведуться на правобережній частині Херсонської області, де ЗСУ звільняють населені пункти.

За оцінками експерта, для успішного наступу на Одесу росіянам потрібно щонайменше 30 батальйонно-тактичних груп, які повинні бути професійними та оснащеними технікою, озброєнням, мати стійку систему управління та з повноцінне забезпеченням — від харчів до боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

“Забезпечити цим росіяни зараз не можуть навіть свою групу на правому березі Херсонщини, немає логістики. Власне немає і цих 30 бтг — це приблизно 30 тисяч особового складу. У мобілізованих немає досвіду ведення бойових дій. А як їх будуть переправляти через Дніпро, якщо там нема логістики?” - оцінив ситуацію на півдні Коваленко.

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...

Вважають за "подвиг": Окупанту, що загинув під час п’яної стрілянини з ФСБівцями в Херсоні, урочисто встановлять меморіальну дошку в рідному селі

субота, 3 грудень 2022, 6:58

Російському окупантові Сергію Обухову, якого було ліквідовано під час п'яної перестрілки зі співробітниками ФСБ у раніше окупованому Херсоні, встановлять пам'ятну дошку у його рідному селі Шилекша. Причиною його загибелі вирішили оголосити "виконання в...