
Російський диктатор Володимир Путін готує удари по об’єктах ядерної енергетики України. Запобігти цьому може надання дозволу на застосування далекобійної зброї по РФ. Про це йдеться у заяві нового голови Міністерства закордонних справ України Андрія Сибіги, передають Патріоти України.
Так, голова МЗС на спільному брифінгу з міністрами закордонних справ країн Нордично-Балтійської вісімки наголосив, що в РФ триває підготовка до відповідних атак. "Росія має повне домінування в повітрі. Ми знаємо, що вони готують удари по об’єктах нашої ядерної енергетики", - повідомив міністр.
Керівник зовнішньополітичного відомства наголосив, що у зв'язку з цим Україна наполягає зняти обмеження на застосування ракет дальнього радіуса дії для ударів по російських військових обʼєктах. "Це наше право згідно зі статутом ООН як країни, яка захищається. Це право з самооборони виправдане. Ми цього потребуємо вже зараз. І я радий, що ми з присутніми тут колегами всі однодумці", - додав голова МЗС.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: