Путін готує новий наступ на Україну, незважаючи на колосальні втрати - ескалація розпочнеться в лютому чи березні, - Вloomberg

Кремлівський диктатор Володимир Путін готує новий наступ на Україну, незважаючи на колосальні втрати серед особового складу та техніки. Прогнозується, що ескалація розпочнеться в лютому чи березні. Про це повідомляє Вloomberg, передають Патріоти України.

Кремль прагне продемонструвати, що його сили можуть повернути собі ініціативу після кількох місяців втрати позицій, вчиняючи тиск на Київ та його прихильників, щоб вони погодилися на якесь перемир'я.

Навіть Путін не може заперечувати слабкості збройних сил, на створення яких він витратив десятиліття, після того, як його війська втратили більш ніж половину своїх початкових завоювань в Україні. Постійні невдачі змусили багатьох у Кремлі реалістичніше ставитися до своїх амбіцій, визнаючи, що навіть утримання нинішньої лінії фронту було б досягненням.

Але Путін, як і раніше, переконаний, що більші сили і готовність Росії прийняти втрати, які вже обчислюються десятками тисяч, більше, ніж у будь-якому конфлікті з часів Другої світової війни, дозволять їй здобути перемогу, незважаючи на невдачі.

Відновлення наступу може розпочатися вже у лютому-березні, кажуть люди, близькі до Кремля. Їхні коментарі підтверджують попередження України та її союзників про майбутній новий наступ Росії і припускають, що воно може початися до того, як Київ отримає нещодавно обіцяні постачання бойових танків із США та Європи.

Рішучість Путіна передбачає ще одну смертоносну ескалацію його війни, оскільки Київ готує новий власний удар, щоб вивести його війська, відкидаючи будь-яке припинення вогню. Російський диктатор вважає, що він не має іншої альтернативи, окрім як перемогти у війні, яку він вважає екзистенційною. Новий виток мобілізації можливий вже цієї весни, оскільки економіка та суспільство дедалі більше підкоряються потребам війни.

Американські та європейські розвідники запитують, чи має Росія ресурси для нового великого наступу, навіть після мобілізації минулої осені додаткових 300 000 військовослужбовців. Тим часом союзники України нарощують постачання зброї, готуються вперше доставити бронетехніку та основні бойові танки, які можуть допомогти українським військам прорвати російські позиції.

Але жорстокі атаки Росії у таких місцях, як Бахмут, виснажили українські сили, відволікли війська та підірвали здатність Києва проводити наступальні операції в інших місцях, за словами офіційних осіб США.

Після того як влітку та восени блискавичні атаки українських військ прорвали оборонні рубежі окупантів, Росія посилила оборону, використовуючи траншеї, протитанкові пастки та міни, щоб уповільнити будь-яке потенційне просування. Кремль публічно заявляє, що наразі планів щодо додаткової мобілізації немає.

У більш довгостроковій перспективі Путін затвердив плани щодо розширення лав збройних сил майже на 50% протягом наступних кількох років, розгортання нових сил поблизу Фінляндії, що перебуває у процесі вступу до НАТО, та в окупованих регіонах України. Школи та університети відновлюють курси військової підготовки, які востаннє проводилися за радянських часів, оскільки підготовка до війни пронизує суспільство.

Проте деякі елементи реалізму щодо катастрофічних дій збройних сил РФ на сьогодні почали прослизати в жорстко контрольовані державні ЗМІ.

Російські окупаційні війська не демонструють значних успіхів. Українські війська, навпаки, незмінно дивують союзників та спостерігачів своїми успіхами у відбитті загарбників.

Проте американські та європейські військові чиновники побоюються, що війна незабаром може перерости в артилерійські бої у стилі Першої світової війни із практично застійними лініями фронту. Цей сценарій може бути на користь Росії з її великим населенням і військовою промисловістю.

Ізраїль визначився, як прмститись Ірану за безпрецедентний повітряний удар - Ізраїль визначився, як прмститись Ірану за безпрецедентний повітряний удар - The Jerusalem Post

середа, 17 квітень 2024, 5:00

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) вирішила, як вона буде наносити контрудари по Ірану і його союзникам, проте наразі невідомо коли саме це відбудеться. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомляє The Jerusalem Post. . "Варіанти помсти варіюються від удару п...

Грабуть все: З Донеччини окупанти вивозять промислове обладнання під виглядом металобрухту

середа, 17 квітень 2024, 0:55

За даними національного спротиву, російські загарбники під виглядом металобрухту вивозять з окупованих територій Донецької області у Росію обладнання промислових підприємств, передають Патріоти України. Дослівно: "Чергова хвиля аудиту промислових підпр...