Путін готував більш масштабні кроки? До літа 2014 року уздовж українського кордону розташовувалася готова до застосування російська фронтова авіація (відео)

У нідерландському суді почався розгляд по суті справи про збитий над Донбасом у 2014 році Boeing-777 Malaysia Airlines рейсу МН17. Як повідомив у Фейсбуці російський авіаекперт Вадим Лукашевич, 17 червня "прокуратура у своєму виступі зробила низку важливих, на її думку, добавок", зазначають Патріоти України.

Звинувачення представило одну нову прослушку розмови терористів, що відбувся вранці 16 липня 2014 року, тобто перед днем трагедії.

"З цієї розмови слідує найважливіший висновок слідства: він підтверджує, що до 16 липня 2014 року вздовж українського кордону була розміщена ГОТОВА ДО ЗАСТОСУВАННЯ російська фронтова авіація: " ... перш ніж знімати з постачання когось (тобто перед тим, як збивати), визначайте, чий це летить, там же з півдня може прилетіти дружній... "

Таким чином, загибель 298 осіб на борту МН17 запобігла повномасштабному використанню російської авіації проти України", - повідомив він, зазначивши, що це "відповідь на питання - навіщо Україні потрібні були кошти ППО в зоні АТО".

Аваков з відпочинку в Італії відреагував на нові події у справі Чауса (фото)

субота, 31 липень 2021, 18:29

Арсен Аваков після відставки з посади міністра внутрішніх справ поїхав на відпочинок до Італії. Однак продовжує активно стежити за подіями в Україні, зазначають Патріоти України. Зокрема, екс-глава МВС не оминув увагою події з Миколою Чаусом - екс-судд...

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...