Путін і компанія: Наразі переобрання Лукашенка визнали лише кілька "братських сатрапій"

Вірогідно Москву змусила поквапитись заява "старшобратнього" Пекіну, вплив котрого зростає на Білорусь з кожним роком на горе недодаддноржаві-бензоколонці

Президент РФ Володимир Путін привітав Олександра Лукашенка з перемогою на виборах президента Білорусі. Про це повідомляє прес-служба російського лідера, зазначають Патріоти України.

«Розраховую, що Ваша державна діяльність сприятиме подальшому розвитку взаємовигідних російсько-білоруських відносин у всіх сферах, поглибленню співпраці в рамках Союзної держави, нарощуванню інтеграційних процесів по лінії Євразійського економічного союзу і СНД, а також військово-політичних зв’язків в Організації Договору про колективну безпеку. Це, безсумнівно, відповідає корінним інтересам братніх народів Росії та Білорусі », – йдеться у вітальній телеграмі Путіна.

Втім, Путін привітав Лукашенка не першим. Раніше це зробили китайський лідер Сі Цзіньпін і президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

У привітанні лідера КНР йдеться про те, що “Китай і Білорусь є “залізними братами” і всепогодними партнерами”. Також Сі Цзіньпін нагадав про свою особисту дружбу з Лукашенком і побажав йому міцного здоров’я, успіхів у роботі, а Білорусі – процвітання і могутності.

Президент Казахстану висловив упевненість в тому, що взаємовигідне співробітництво між Казахстаном і Білоруссю «буде і надалі успішно розвиватися на благо народів двох держав».

«Підсумки виборів, що відбулися в складній політичній ситуації, свідчать про народну підтримку Вашого стратегічного курсу, спрямованого на зміцнення суверенітету і незалежності Білорусі», – повідомляє пресслужба казахстанського лідера.

"Захватить самолет террористы не имели шансов. Они были без оружия, и и преодолеть узкий проход к кабине самолета они бы не смогли", - Бутусов про гучну спецоперацію

четвер, 1 жовтень 2020, 16:22

"В сети появился документ уголовного дела по организации захвата 28 российских террористов на борту турецкого самолета, судя по штампу, подготовленный 5-м управлением Департамента контрразведки СБУ. Мои источники говорят, что это достоверная информация...

З архіву ПУ. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 1 жовтень 2020, 15:00

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...