Путін і порожнеча: Посол Британії розповіла, чому неможливе повернення Росії в G7

Великобританія не готова пробачити російську агресію проти України

Повернення Росії в G7 поки неможливо, - посол Британії

В Британії вважають, що заяви Росії щодо Другої світової війни є тестом для міжнародної спільноти. Ставлення країн "Великої сімки" до такого наративу настільки ж непорушне, як і ставлення до всього наративу російської агресії. Про це посол Британії Мелінда Сіммонс заявила в інтерв'ю РБК-Україна, зазначають Патріоти України.

Вона розповіла, що через коронавірус з'явилась думка, що Росію потрібно повернути в G7. Втім, прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив, що цього не станеться і це не є причиною, що щоб пробачати агресію на сході України чи незаконну анексію Криму.

"Ви самі виключили себе з G7 подібного роду поведінкою. Припиніть таку поведінку, тоді ми можемо говорити про "велику сімку" і про санкції. Але поки ви не виконаєте свою роль у Мінських угодах, поки ви не припините агресію проти України, такі варіанти не розглядаються", - заявила посол.

В Закавказзі з новою силою спалахнула війна між Вірменією та Азербайджаном

неділя, 12 липень 2020, 18:44

Втрати було зафіксовано з обох сторін, але детальна інформація про кількість загиблих чи поранених не наводиться. Сьогодні, 12 липня, на азербайджансько-вірменському кордоні спалахнули бойові дії – Азербайджан звинувачує підрозділи вірменських військов...

З архіву ПУ. "​Кличко, посунься!": "Лисого Жеку" з "Кварталу" можуть зробити мером Києва, - політолог

неділя, 12 липень 2020, 18:30

Столиця - "ласий шматок" для будь-якої політичної сили та фінансово-промислової групи. Закріпитися у Києві через свою людину - було і є мрією всіх президентів України. Після обрання президентом України Володимира Зеленського може змінитися влада в вели...