"Путін, як Гітлер, не може зупинитися": Політолог розповів про ознаки розколу Росії

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія вже на шляху до розпаду й цей процес запустив Путін 24 лютого 2022 року. Та цей процес дійсно вже почався всередині Росії, її правлячої верхівки, держави та суспільства. Так у коментарі "24 каналу" заявив політолог та соціолог із Німеччини Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

Він зазначив, що Владімір Путін дещо схожий із Йосипом Сталіним. Мовляв, після його смерті світ відійшов від грані Третьої світової війни, до якої Сталін його підводив. "Дещо схоже відбувається з другим тираном – Путіним". Правда, він ще, на жаль, живий", – сказав політолог.

Путін – новий Гітлер

Ейдман зауважив, що при всій кривавості та злочинності Сталіна, у нього працював інстинкт самозбереження і він міг зупинитися. Натомість Путін ближче до третього тирана – Гітлера. Путін, як і Гітлер, не вміє зупинитися, – розказав соціолог.

Він зауважив, що Владімір Путін не може зупинитися, навіть попри об’єктивну реальність, об’єктивні невдачі та, ймовірно, розуміння того, що він "йде до прірви". Мовляв, у нього як і в Гітлера у свій час сталося "запаморочення від диктаторських успіхів", від того, що він встановив повну безмежну владу в Росії. "Від того, що він зумів захопити у свій час доволі легко та швидко Крим. І після цього "запаморочення від успіхів" у нього повністю знесло дах", – сказав Ігор Ейдман.

Авантюра, яка може коштувати життя

Він вважає, що Путін почав поводити себе нераціонально навіть із боку власної безпеки та інтересів. "Та авантюра, в яку він опустився 24 лютого минулого року, очевидно буде коштувати йому трону, його диктаторських повноважень, якщо не життя, що також цілком вірогідно", – заявив політолог.

Ейдман переконаний, що російський злочинний режим, який започаткував російський диктатор, приведе до краху. І його наближення видно вже зараз. Подоляк і Данілов розказали про напружену ситуацію в Росії: дивіться відео

Справа про "скіфське золото": Верховний суд Нідерландів прийняв рішення

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:15

Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото", яке роками було предметом судової тяганини в Нідерландах, має бути повернуте Україні. Про це йдеться у рішенні суду, передають Патріоти України. Верховний суд підтвердив рішення, ухвалене апел...

"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...