Путін кадрів не шкодує: РФ може відправити на фронт мобілізованих із мінімальною підготовкою, - розвідка

Росія може відправити на лінію фронту у війні проти України мобілізованих з мінімальною військовою підготовкою. Як повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, на військові бази почала прибувати перша частина чоловіків, призваних в рамках часткової мобілізації в Росії, передають Патріоти України.

Зокрема, вже було видано багато десятків тисяч призовних документів. "Росія тепер зіштовхнеться з адміністративними і матеріально-технічними проблемами для забезпечення підготовки для військ. На відміну від більшості армій Заходу, російські командири забезпечують початкову підготовку для солдатів на низькому рівні в рамках визначених оперативних підрозділів, а не у спеціалізованих навчальних закладах", - зазначає розвідка.

"Зазвичай, один батальйон у складі кожної російської бригади залишатиметься в гарнізоні, якщо два інших розгорнуті, і може займатися підготовкою кадрових інструкторів для тренування нових рекрутів або резервістів. Однак, Росія розгорнула багато з цих третіх батальйонів в Україні", - сказано в повідомленні.

При цьому, багато з мобілізованих не мали жодного військового досвіду впродовж декількох років. "Брак військових інструкторів і поспіх, з яким Росія розпочала мобілізацію, дозволяє припустити, що багато з цих призваних військових будуть відправлені на лінію фронту з мінімальною відповідною підготовкою. Вони, імовірно, зазнаватимуть високого рівня втрат", - підсумовують у британській розвідці.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...