Путін хоче закінчити війну до 15 листопада: Жданов пояснив, на що сподівається диктатор

Російський диктатор Володимир Путін все ще сподівається, що Україна капітулює і погодиться на умови Кремля. Він нібито вважає, що це може статися до 15 листопада. Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов, пославшись на джерела, передають Патріоти України.

За словами Жданова, Росія не зможе в найкоротші терміни мобілізувати мільйон людей і відправити їх на фронт. Мобілізація в Росії може тривати і до весни. Тому Путін сподівається, що Україна погодиться на умови окупантів і не стане повертати захоплені території.

"Перші 300 тисяч вони до листопада або до кінця року мобілізують. Хоча Росія чомусь орієнтується на 15 листопада. Є інформація, що нібито до 15 листопада Путін хоче закінчити війну. Але в його розумінні закінчення війни - це коли Україна погодиться на переговори та підпише капітуляцію на умовах РФ. Тобто Україна повинна погодитися з втратою територій, визнати їх російськими і не вступати в НАТО", - сказав Жданов у відеоблозі на Youtube-каналі, опублікованому 25 вересня.

Військовий експерт вважає, що Путін не відмовився від планів захопити всю Україну і може здійснити повторний напад. Це може статися в тому випадку, якщо наша країна не буде повертати вже окуповані населені пункти.

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...

"Ще трохи, і цей самозакоханий остолоп добалакається": Гіркін відреагував на послання Лукашенка

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:43

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) емоційно відреагував на сьогоднішнє щорічне послання лідера Білорусі Олександра Лукашенка до нації та парламенту, заявивши, що той зовсім "неадекватний", передають Патріоти України. У своєму Telegram Гіркін ро...