Путін лягає під ніж хірурга, - Daily Mail

Російський президент Володимир Путін змушений на кілька днів відмовитися від контролю над війною в Україні, оскільки збирається на операцію через онкологію. Про це повідомляє видання Daily Mail, посилаючись на джерело в Кремлі, передають Патріоти України.

На час відсутності Путін замість себе висуне кандидатуру глави Ради безпеки та ексглави ФСБ Миколу Патрушева. Нібито дав зрозуміти останньому, що вважає його чи не єдиною справді довіреною людиною і другом у системі влади.

Патрушев вважається ключовим ініціатором стратегії війни наразі – і людиною, яка переконала президента РФ, що Київ переповнений неонацистами. Джерело зазначає, що Путін хворіє на рак черевної порожнини та хворобу Паркінсона протягом 18 місяців.

Раніше він відклав операцію, яка тепер не відбудеться до Дня Перемоги. Мовляв, операція була призначена на другу половину квітня. "Путіну рекомендували зробити операцію, дата якої обговорюється та узгоджується. Здається, особливої терміновості немає, але й відкладати не можна. Президент Росії Володимир Путін хворий на онкологію, і останні проблеми, виявлені під час обстеження, пов’язані з цією хворобою", - йдеться у повідомленні.

Він також страждає на "хворобу Паркінсона та шизоафективний розлад", що має симптоми шизофренії, включаючи галюцинації та манію, зауважує видання. Кремль завжди рішуче заперечував, що у Путіна є проблеми зі здоров’ям, і показував, що він має міцне здоров’я, навіть незважаючи на те, що останніми роками він часто загадковим чином бував відсутнім.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...