Путін лякав світ чеченськими терористами, а за фактом виявився гіршим за бен Ладена, - син президента Ічкерії Масхадова

Масхадов-молодший. Фото:Anzor Maskhadov / Facebook.

Після вторгнення Росії в Україну світ починає розуміти, що чеченці воювали за свою землю й не були терористами та ісламськими радикалами. Про це в інтерв'ю сказав Анзор Масхадов, син останнього президента незалежної Ічкерії Аслана Масхадова, передають Патріоти України.

За його словами, події 2022 року остаточно зняли маску з росіян, міжнародна спільнота побачила зло, яке "махає шашкою над усім світом", і стало розуміти чеченців, які боролися проти кремлівських імперіалістів у 90-і та 2000-і роки.

«Путін лякав світ чеченськими терористами, а за фактом виявився гіршим за найзавзятіших ісламських радикалів. Людина лякає червоною ядерною кнопкою світ, це гірше за Усаму бен Ладена. Ми не хочемо нікого вбивати, але ніхто не має права залазити до чужої країни і сіяти там смерть. Сьогодні українці воюють за гарантії безпеки свого народу. За них і ми воювали і ведемо боротьбу досі», — додав він.

Аслан Масхадов був одним із польових командирів під час війни за незалежність Ічкерії 1994—1996 років, з 1997 і до вбивства 2005-го — президентом республіки. Його син Анзор живе у Норвегії, він збирає матеріали про визнання подій Першої та Другої чеченських воєн геноцидом.

Джерело: НВ

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...