Путін марить успіхом: Після боїв за Авдіївку окупанти відправили в атаку на Роботине 70-річні танки, - Forbes

Після жорстких боїв за Авдіївку, під час яких РФ зазнала неймовірних втрат, окупанти повірили у свої сили і пішли у наступ одразу на кількох напрямках. Як пише Forbes, під час атаки на Роботине Запорізької області росіяни задіяли немодернізовані 70-річні танки Т-55, передають Патріоти України.

В результаті 42-а мотострілецька дивізія зазнала катастрофи, намагаючись подолати рівнинну місцевість і дійти до позицій, які утримує 65-та механізована бригада української армії.

Окупанти задіяли десятки 41-тонних чотиримісних Т-55, 13-тонних броньованих тягачів МТ-ЛБ на 13 осіб і 13-тонних бойових машин БМП з місцем на 11 бійців. ЗСУ їх закидали касетними снарядами, протитанковими ракетами і змогли зупинити цю атаку.

Аналітик з відкритих джерел Ендрю Перпетуа нарахував 28 пошкоджених, знищених і покинутих російських танків і бойових машин. При цьому було лише шість підбитих, знищених і покинутих українських танків і бойових машин.

"Те, що росіяни не змогли збільшити свою вогневу перевагу після Авдіївки, не повинно викликати подиву. Російські військові спочатку направили 40 000 військових, щоб атакувати гарнізон Авдіївки своїми кількома тисячами. Після того як 13 000 росіян загинули або були поранені до початку грудня, Кремль посилив 2-у та 41-у загальновійськові армії навколо Авдіївки. Ще тисячі людей загинули, у тому числі 1300 за один день, коли російська кампанія досягла кульмінації", - додали у виданні.

Наразі в Україні нараховується 470 тисяч російських військових, чверть з яких - піхота та екіпажі автотранспорту. В Авдіївці постраждали 6% загальної чисельності - кожен четвертий бойовий підрозділ.

Водночас Кремль продовжує мобілізувати війська і відновлює військову техніку. За оцінкою аналітиків, росіяни мають достатньо людей і техніки, щоб продовжувати бойові дії до 2025 року.

"Але це не означає, що російська армія може протягом двох років витримувати ті зусилля, які були потрібні для захоплення Авдіївки. Очікуйте, що зимовий наступ Росії сповільниться, оскільки розбиті польові армії відновляться, але Кремль відновить свою наступальну бойову міць. В українців відчайдушно не вистачає боєприпасів, оскільки прихильні до Росії республіканці продовжують блокувати допомогу США", - зазнають журналісти.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...