Путін може дотиснути? Лукашенко готовий віддати наказ про наступ, але боїться реакції суспільства, - експерт

Путін давно думає, що він дотиснув самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка до того, щоб вторгнутися до України. Він пообіцяв очільнику Кремля Путіну приєднатися до “спецоперації”, проте весь час відтягує цей момент. Таку думку в інтерв’ю ТСН виказав заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь, передають Патріоти України.

За його словами, для Лукашенка вступ у війну - критичний момент, від якого залежить його політичне і фізичне життя.

“Більшість білорусів не хочуть цієї війни. Коли ми говоримо про росіян - ситуація інша. Ментально росіяни відрізняються від білорусів і українців. Частина білорусів дійсно тяжіє за радянськими часами, але більшість не хотіли би брати в цьому участі. Активна частина суспільства проти розвитку таких подій, і якщо Лукашенко накаже перетнути кордон та почати бойові дії - може настати зворотній ефект, коли українські військові почнуть наступати”, - наголосив Михайло Самусь.

Він також додав, що початок бойових дій з боку Білорусі може поновити бунт в самій державі і тоді Лукашенко знову опиниться під загрозою знищення його режиму.

"Перший досвід вони зараз набувають в Україні": Лукашенко звинуватив Польщу у підготовці... до вторгнення в Білорусь

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:28

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що сусідня Польща має намір вторгнутися до його країни та вщент знищити її. Про це він сказав у своєму Посланні до народу та парламенту, передають Патріоти України. "Вони готуються вторгну...

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...