Путін може вдатися до позиційної війни. Агресор ніколи не скаже, що програв Україні, - військовий експерт

Військовий експерт з Азербайджану Агіль Рустамзаде вважає, що президент країни-агресорки Росії Володимир Путін може вдатися до позиційної війни, адже він ніколи не скаже, що програв Україні Експерт висловив таку думку в програмі "Вердикт з Сергієм Руденком" на Еспресо, передають Патріоти України.

"Як ви собі уявляєте заяву президента Росії Володимира Путіна, що він програв Україні? У Російської Федерації завжди є така опція як позиційна війна", - зазначив Рустамзаде.

Військовий експерт припустив, що в найближчий місяць Росія не визнає поразку. "Путіну не обовʼязково заявляти, що він програв чи переміг в Україні. Я навіть не можу уявити Путіна, який каже по телевізору, що він програв Україні. Визнання поразки Путіним - це питання часу, але не найближчого місяця", - зауважив Агіль Рустамзаде.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...